Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

12 авг 15:27Общество

Більшість в Об’єднаній Профспілці працівників Адміністрації Миколаївського Морського Порту

Фраза одного із героїв кінофільмів минулого століття стала крилатим висловом, а звучить вона і досі так: «Профсоюз – дело добровольное»…

Справді, профспілки в сучасній Україні так і залишаються добровільною справою громадян. Зараз багато хто недооцінює значення профспілок, одначе справді вони працюють тільки на серйозних підприємствах, бо насправді це сильний та впливовий орган, які має багато повноважень та виконує дуже важливі функції.

Основна з яких - представляти інтереси працівників і захищати їх трудові права у відносинах із роботодавцем. А ще профспілки розглядають, як важливий інструменту соціального діалогу.

Саме такий діалог і відбувся за ініціативи трудового колективу Миколаївського Морського Порту.

Так, 31 липня пройшло засідання Об’єднаної Профспілки працівників Адміністрації Миколаївського Морського Порту (ОПП АММП). На засіданні члени профспілкової організації обговорили ситуацію щодо позову Павла Прокопенка, як голови Профспілки працівників морського транспортуМиколаївського морського торговельного порту (ППМТ ММТП).

Справа в тому, що пан Прокопенко від імені вказаної організації звернувся до суду стосовно визнання Колективного договору 2018-2023р.р. підписаного між ОПП АММП та Миколаївською філією ДП «Адміністрація морськихпортів України»

(МФ ДП «АМПУ») не дійсним.

 

Основний меседж засідання членів ОПП АММП – звичайне людське обурення, адже Прокопенко від імені ППМТ ММТП, до складу котрої входить 14 осіб, намагається своєю поведінкою шантажувати 648 осіб трудового колективу та 543 особи пенсіонерів та ветеранів порту.

Я не розумію, як можна під прикриттям «добрих справ» позбавити соціальних гарантій практично весь колектив, які є членами ОПП АММП, адже це, на хвилинку, 98% від всіх працівників філії. На мою думку, так тільки може вчинити людина для втілення якихось власних амбіцій, саме прикриваючись «благими намірами», - вважає голова ОПП АММП Сергій Гайчов. – Саме членство працівників підприємства у ОПП АММП та ППМТ ММТП, як на мене, говорить саме за себе: 648 та 14 осіб трудового колективу. Як ви гадаєте, чи буде більшість людей там, де структура не працює? Відповідь однозначна – звичайно «ні».

 

В своєму виступі Сергій Гайчов також акцентував, що ОПП АММП на сьогодні ефективно відстоює інтереси трудового колективу. А серед першочергових завдань залишається і соціальна допомога: надання допомоги онкохворим, членам профспілки які мали хірургічне втручання.

Профспілка ОПП АММПдопомагає кожному працівнику філії, не залежно від членства в профспілці, як приклад: працівник служби СІТ, який не є членом ОПП АММП,звернувся за допомогою до ОПП АММП, щодоматеріальної допомоги налікування онкозахворювання. На виконання пункту 9.1.5 Колективного Договору 2018-2023р.р. профспілковим комітетом було прийнято рішення виплатити матеріальну допомогу цьому робітнику. Люди об’єднаної профспілки спілкуються між собою, тож можуть оцінити якість роботи «до» і «після», - говорить Сергій Гайчов.

І як доказ слів голови ОПП АММП, члени трудового колективу висловлювали подяку ОПП АММП та профспілковому комітету за надану збільшену допомогу на оздоровлення під час відпустки працівників, виплати на лікування, народження малюків, поховання, надання путівок та оздоровлення дорослих та дітей, а також згадували про те, що профспілка яка позиває до суду, жодного разу не звітувала перед трудовим колективом протягом останніх трьох років (а мова йде про 32 мільйони гривень, які були перераховані протягом останніх трьох років). Підкреслимо, що не вплинула на відкритість навіть вимога трудового колективу.

За півтора року існування Об’єднаної ПП АММП було перераховано: на оздоровлення членів профспілки 4,5 мільйони гривень, на придбання путівок для членів Профспілки та членів їх сімей 1,2 мільйони гривень, на лікування 1 мільйон гривень, на культурно-масову роботу 2,15 мільйони гривень. Тільки за остання шість місяців на лікування та оздоровлення було надано 2,7 мільйона гривень допомоги.

Члени зібрання звернули увагу та вказали на те, що досить дивною є і поведінка Павла Прокопенка, адже,звернувшись до суду з вимогою визнати Колективний договір 2018-2023р.р. недійсним, водночас він повідомляє про бажання стати однією із сторін підписання цього колективного договору, про що свідчіть його листування від 01.08.2019 на № 05-Пк-46. У зв’язку з цим у членів ОПП АММП загалом постало питання правомірності відкриття справи за його позовом.

В той же час працівники порту протокольно заявили, що готові і надалі відстоювати інтереситрудового колективу та надавати в цьому і підтримку ОПП АММП, бо відчули якісні зміни…

 

Нагадаємо, 28 листопада 2018 року на конференції трудового колективу було одноголосно прийнято рішення про затвердження Колективного договору між ОПП АММП та МФ ДП «АМПУ». В Колективний договір 2018-2023р.р. внесено важливі зміни спрямовані на матеріальний захист членів профспілки від соціальних ризиків, чим Профспілка гарантує захист прав та інтересів працівників порту, чітко регулює виробничі та трудові відносини, та бере на себе відповідальність за виконання соціальних гарантій, чим значно покращують умови всіх членів профспілки.

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
1+1
Ответ:*