Актуальные темы
Архивы публикаций
Октябрь 2021 (1)
Июль 2021 (4)
Апрель 2021 (2)
Март 2021 (3)
Февраль 2021 (7)
Январь 2021 (6)
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

07 дек 16:54Общество

В «Самообороні» кажуть, що слід по справі Гандзюк веде до «Нашого краю»

Дивимось на те, як розслідування справи Гандзюк перетворилось на політичний фарс зі спробою зміни проукраїнської влади Андрій Гордєєв та Vladislav Manger Через толерантне ставлення яких, заради збереженя миру та спокою, до рашистів-реваншистів останні і не просто попіднімали голови...
Кредит народної довіри не вічний, особливо, коли добре видно, що хтось в Адміністрації Президента разом з Київським СБУ прагне злити нашу прикордонну, стратегічно важливу область Росії.
Хіба у друга Гандзюк на місцевому рівні в Кримському СБУ ЗАМОМ НАЧАЛЬНИКА "не працює" та користуючись незаконними методами " не розслідує" вбивство Гандзюк хрещений батько одного з братів Захарових, який в 2014році під час спроб організації "русской весни" ховав від Самооборони зброю сєпарів будучи начальником Служби Безпеки Херсонського СБУ?
Хіба рідний дядько біглого Журавко - не є депутатом від "Опоблоку" в Олешках і не очолює за посмертним контрактом КП "Олешки", котре контролювало й контролює законний та незаконний видобуток піску в районі?
Хіба історія з лісом не про те, що до підпалів можуть бути причетні 7 Олешківських депутатів "Нашого краю" та "Опоблоку", котрі активно увесь цей час зливають йому інформацію щодо переміщення військової техніки та невідомо законно чи ні рубаного лісу? Хіба вирубаний весь ліс від пожеж 2017р, що розкручується шарійовська тема про навмисний підпал сотень га у 2018р.? Хіба ці сили не прагнуть тупо наживатись на лісі й на піску, як вони це робили десятиліттями, при цьому сьогодні фінансуючи антиукраїнські заходи та диверсії?
Що, з усіх наших Херсонський нардепів одинAlexander Spivakovskyзнайшов в собі політичну волю, щоб назвати речі своїми іменами стосовно висловів окремих членів ТСК, котрі паніку то нібито й правильно сіють, але на ділі, якраз грають на благо політичних прокремлівських фігурок?
Хіба Левін, котрому оголосили підозру був вхожий до Владислава Мангера? ЯкщоМикола Ставицький, котрий до служби активно допомогав бійцям на фронт та за щедру волонтерську допомогу видав посвідчення помічника не знав, що Москал старший художник і малював портрет дружини голови обласної ради, екс-керівника Херсонської таможні та комуніста за поглядами В.Булюк ("Наш край"), котрий тісно пов"язаний із тими 7-ма журавкиними депутатами. То кулуарно це ж не секрет, що Левін вхожий саме до Булюка. Хоча в будь-якому разі причетність його до справи треба довести.
Чого всі мовчать, що у Павловського в офісі, сиділи не тільки, кого звинувачують у всіх смертних гріхах друзі Гандзюк, а що не вилазили звідти й самі друзі Гандзюк, а за сумісництвом П.Потоцького (Олешківський "Наш край"), вони ж свідки ТСК Д.Димовський (він був і є головою, на хвилиночку, саме цього ж "Чорного туману"), так само Власов, Баклажов і навіть семенчевські з герасим"юками бували.
У нас що, не влада, а "терпіли"? Ми чогось вважаємо, що в умовах розкачки та дестабілізації обстановки проукраїнські владні сили мають дати відсіч знахабнілій кампанії перевертнів заради недопущення подальшої дестабілізації. Це й народ мотивує більше. А так, вибачте, що реально "терпіли"? Так, наразі ж воєнний стан в країні, реальна загроза присутня на Азовському морі, щоб так просто давати сєпарам та заробітчанам, нардепам сумнівної репутації, котрі як Наєми свою Батьківщину кинули в небезпеці й влаштовують талібан в Україні, активно зливати область під перефарбованих проросійськи налаштованих осіб. Відстоюйте українську правду, будь-ласка!
Смерть ворогам!

Для тих хто в темі кілька слів від першого голови Херсонської Самооборони Денис Лошкарьов

Пригадуючи події лютого-березня 2014 року на Херсонщині я особисто переконаний, що саме херсонці першими змогли зламати плани керівництва РФ по захопленню України.

Для будь-якої розумної людини тоді було зрозуміло що Крим не зможе нормально існувати без води, електрики та газу, що він отримує з території Херсонщини. Отже, Херсонська область вкрай потрібна Росіі.
Зважаючи на те, що органи державної влади в Херсонській області фактично самоусунились від виконання своїх обов'язків, в будівлі Херсонської міської ради було проголошено Мобілізаційний штаб Херсонської області, якій взяв на себе відповідальність за ситуацію в області та почав координувати дії СБУ, міліції, військових та МЧС з метою організаціі протидіі російській агресії. Відразу ми почали зв'язуватся із патріотично налаштованими мешканцями Херсонської області, у першу чергу тих районів, що межували з Кримом та делегували їм повноваження по координації дій силовиків на місцях, хоча звісно самі таких повноважень не мали... Але це працювало! За дуже короткий час фактично було створено паралельні органи влади, які, незважаючи на бездіяльність деяких посадовців або їх відвертий саботаж, контролювали ситуацію в області. Вже тоді, ми отримали перевірену інформацію про непоодинокі випадки заходу на територію області диверсійних груп з боку Криму.
З огляду на те що російська армія повністю контролювала Крим, а на той час будь-які боєздатні частини ЗСУ на території області були відсутні, ми розуміли, що єдиним можливим видом спротиву на випадок вторгнення "зелених чоловічків" у Херсонщину є партизанська і диверсійна війна. І ми почали готуватися до цього, формувати диверсійні групи з числа мисливців, та інших власників зареєстрованої зброї.

Коли Херсонська Самооборона взяла під охорону будівлю ОДА, з достовірних джерел було отримано інформацію, що планується захоплення будівлі за "кримським сценарієм" , тобто російським спецназом, після чого тодішній голова Херсонської ОДА Микола Костяк, який вже написав заяву про своє звільнення, але ще не був звільнений, повинен був проголосити що Херсонська область не визнає владу "київської хунти" і приєднується до Криму. Нами було терміново вжито заходів для організації оборони ОДА. Крім озброєних дубинками та держаками від лопат містян близько 40 озброєних мисливськими гвинтівками, карабінами та рушницями власників легальної зброї зайняли снайперські позиції у будівлі ОДА та на будівлях на площі Свободи. Хочу особливо відмітити, що не зважаючи на відсутність відповідного наказу з боку свого керівництва, деякі співробітники СБУ, діючи як відповідальні громадян України, захищали будівлю ОДА зі своєю мисливскою зброю. Без спротиву зайняти будівлю стало не можливим, а кривавий штурм Херсонської ОДА з неминучими втратами з боку штурмуючих не входив в плани агресора.

Потім було декілька спроб проведення проросійських мітингів, метою яких було зняття з будівлі ОДА прапора України та встановлення там "триколору", проголошення Херсонської народної республіки, проведення референдума, все саме так я пізніше було зроблено на Донеччине і Луганьщині. Але кожного разу коли такий мітинг збирався ми діяли за єдиним можливим сценарієм - збирали значно більшу кількість проукраїнські налаштованих херсонців, оточували учасників проросійського митінгу і не давали їм проголошувати антиукраїнські лозунги, прапори Росії вилучали, проводили виховну роботу. Через декілька спроб проведення таких мітингів від них відмовилися. Бо прихильники Росії в Херсоні виглядали тими, хто вони є насправді - жалюгідними та боягузливими маргіналами. І така телевізійна картинка не влаштовувала російського замовника. Ворог зрозумів, що розхитати ситуацію на Херсонщині не вийде. Херсонщина була і залишається назло ворогам "бандерівською перлиною" Півдня України!
З першого дня знаходження Херсонської самооборони в будівлі Херсонської ОДА там було облаштовано штаб Самооборони, який працював у цілодобовому режимі. Саме з цього штабу здійснювалася координація всіх дій по протидії захопленню адмінбудівель, проведенню проросійських мітингів та іншим проявам сепаратизма на Херсонщині. Зі штабу ми керували облаштуванням та діяльністю блокпостів, координували свої дії з самооборонами інших областей, саме до штабу надходила інформація про те, що відбувається зі всіх район області та від патріотів України з Криму. Зі штабом координувалися керівники утворених на випадок російського вторгнення диверсійних груп. Зважаючи на міркування безпеки та з метою недопущення витоку секретної інформації вхід до штабу сторонніх осіб було суворо заборонено.

З перших днів роботи штабу Самооборони(а це були 20- ті числа лютого 2014 року) одним з його співробітником була Інна Усачова, яка показала себе сміливою, рішучею, самовідданою та безкорисною патріоткою України.
Після того, як я не зміг виконувати обов'язки голови Херсонської Самооборони, через те що перебуваю на військовій службі в батальйоні спеціального призначення "Донбас", члени нашої організації, зважаючи на організаторські здібності та особисті якості Інни Усачової, у відповідності до вимог Статуту, обрали Інну начальником штабу Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Добровільна народна дружина Самооборони Херсонської області".
З огляду на те, що очолювана Інною Усачовою Херсонська Самооборона продовжує бути непримеренною до будь-яких проявив сепаратизму та корупції на Херсонщині, це дуже не подобається певній категорії громадян, а саме: сепаратистам і корупціонерам. Вони та їх посіпаки продовжують звичну для себе справу поливання брудом ненависних їм " майданутих". Щодо Інни, крім звичних для всіх майданівців і українських патріотів ярликів: "наркоманка", "маргіналка", "божевільна"," бомж" використовують тезу, що вона, начебто з'явилася в Самообороні чи не влітку 2014 року та не приймала ніякої участі у протидії "Русской весне" у лютому-березні 2014 року. Розповсюджують цю тезу здебільшого особи, які самі не мають жодного відношення до протидії сепаратизму у лютому-березні 2014 року на Херсонщині, або які самі брали участь у сепаратистських збіговищах, або які у той час перебували за межами України, у т.ч. на території країни-агресора... Прикро, що деякі учасники Херсонського Майдану, які, однак, у лютому-березні 2014 року не приймали участь у роботі штабу Самооборони, повторюють цю тези за нашими ворогами.

Шановні побратими й посестри! Таким чином ви не тільки сприяєте ворогу у дискредитації Самооборони, а й себе ставите у смішне становище, бо ті члени Самооборони, які приймали участь у роботі її штабу, безумовно пам'ятають Інну Усачову ще з лютого 2014 року. А ви таким чином якраз показуєте що ви не в темі...
Зі свого боку, як перший голова Херсонської Самооборони, я офіційно заявляю, що Інна Усачова є активним членом Самооборони з лютого 2014 року і в якості співробітника штабу Самооборони внесла значний вклад у протидію "Русской весне". З гідністю вона разом із іншим учасниками Херсонської Самооборони продовжує протидіяти сепаратизму та коррупції і зараз.
Але тим хто в темі це і так відомо.
Слава Нації!

Інна Усачова

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
4+4
Ответ:*
Партнеры
Личный кабинет
Популярные статьи