Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

29 ноя 13:32Общество

Що потрібно зробити, щоб припинити хаотичну вирубку лісів?

Що потрібно зробити, щоб припинити хаотичну вирубку лісів?Необхідно припинити хаотичну вирубку лісів в Україні, правильно організувати ринок сировини і розвивати власне виробництво меблів. Таку думку висловив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, коментуючи ситуацію з лісокористуванням.
«Ліс треба вирубувати в регульованих об'ємах і у визначених місцях, а не лише там, де є комунікації, - підкреслив політик. - В усіх регіонах, які є лідерами з експорту лісу, об'єми приросту лісу перевищують об'єми рубки. При цьому, через зміни клімату, фактор шкідників і падіння рівня ґрунтових вод поширюються захворювання лісових порід і загибель лісу. А тим часом ліс масово вирубують, не там, де це необхідно, а в легкодоступних місцях. Очевидно, що проблема не в забороні чи дозволі вивозу лісу, а в організації ринку сировини і збереженні природного балансу».
До того ж, варто розбудовувати структуру посадки і заготівлі лісу.
«Білети на рубку лісу мають продаватися на відкритих аукціонах. Обов'язкова умова рубки: не нашкодити довкіллю, не допустити руйнування ґрунту. Безконтрольна вирубка лісів є не чим іншим як мародерством на власній землі», - говорить Віталій Скоцик.
Україні дуже важливо відійти від сировинного експорту і розвивати свою переробку кругляку. «Країна щорічно експортує до 6,5 млн кубометрів лісу. У 2015 це принесло економіці лише 345 млн доларів, тобто 0,9% загальних доходів від експорту. При цьому ми купуємо імпортні меблі, зроблені з української деревини. Імпортуємо якісний фінський папір. А самі чомусь не можемо виробити цих товарів. Держава зобов'язана стимулювати і підтримувати переробку лісу-кругляка в Україні, нормалізувати ціни на деревину для наших виробників. Виробництво меблів, переробка відходів дадуть робочі місця, додану вартість і наповнення бюджету».
Тож, має бути ухвалена окрема програма для грамотного заліснення територій.
«Оптимальним рівнем лісистості для нашої країни вважається 20%. Сьогодні маємо 11%. Треба висадити нові дерева на території, яка дорівнює 2,5 млн га. Тут необхідна окрема програма. А у нас влада звикла до примітивних рішень. Сам по собі мораторій на експорт лісу-кругляка не вирішує проблеми лісокористування», - додав лідер Аграрної партії. 
Близорукость депутатов - не новость.Что то они видят,а что то или не хотят или по причине своей озабоченности наличием бабла в собственных карманах,приобретают затмение,мешающее рассмотреть проблемы страны и людей ее населяющих.Кроме того,что вывозится лес за бугор, в областях вырубаются посадки и лесомассивы на дрова по причине завышенной стоимости угля для населения обнищавшего как никогда. Дайте людям дешевый уголь в города и села и вырубка прекратится сразу на 90% Потребность будет снижена так как необходимость будет в дровах только для розжига угля,а не в суточной топке именно самими дровами,так как они намного дешевле угля.Прозрейте ,наконец,слуги народа.Или вы проснетесь скоро в пустыне..

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
2+2
Ответ:*