Актуальные темы
Архивы публикаций
Февраль 2021 (7)
Январь 2021 (6)
Декабрь 2020 (2)
Ноябрь 2020 (2)
Август 2020 (7)
Июль 2020 (7)
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

16 сен 14:53Общество

АМКУ вимагає правдиву інформацію у встановлені строки

Повноваження Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень визначаються Законом України «Про Антимонопольний комітет України». Відповідно до цього Закону органи АМКУ під час реалізації покладених державою завдань мають право одержувати від суб’єктів господарювання необхідну інформацію. Вимоги голови територіального відділення в межах його компетенції є обов’язковими для виконання у встановлені терміни.

Проте, не завжди суб’єкти господарювання, незважаючи на передбачену законодавством відповідальність, ставляться відповідально до вимог органів АМКУ. Дії у вигляді неподання інформації у встановлені строки, подання інформації в неповному обсязі у встановлені строки, подання недостовірної інформації визнаються порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, за які передбачено штрафні санкції у розмірі до одного відсотка від суми виручки відповідача від господарської діяльності у попередньому році.

На теперішній час, в провадженні територіального відділення перебувають 12 справ, розпочатих за наявністю ознак зазначених порушень в діях суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб.

Так, у зв’язку із поданням недостовірної інформації проводиться розслідування у справах відносно ПП «Баро плюс» та ПП «Южагротранс» (м. Нова Каховка), ТОВ «Таврійський» (м. Херсон), ТОВ «Артмаркет» (Кіровоградська обл.), ПП «Мирненський паливний склад» (Херсонська обл.). Крім того, у зв’язку із неподанням інформації у встановлені строки здійснюються провадження у справах відносно фізичних осіб-підприємців – Асанової О.Ю. та Соколова М.О. (м. Нова Каховка), Барвінок Г.С. (смт. Горностаївка), Чавурської О.В. (смт. Чаплинка); ТОВ «Макреалгрупп» (Кіровоградська обл.), ПП «Резерв Д1» (м. Скадовськ) та ТОВ «ТД«Югмегаторг» (м. Херсон).

По завершенню розслідувань у зазначених справах, адміністративною колегією територіального відділення будуть прийняті рішення щодо визнання відповідних дій суб’єктів господарювання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафів.

Водночас, пріоритетним завданням для органів АМКУ є не накладення штрафів, а створення сприятливих умов для розвитку економічної конкуренції в регіоні. При цьому, неподання інформації у встановлені строки, подання неповної та недостовірної інформації створює перешкоди для виконання територіальним відділенням завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції. Тому застерігаємо суб’єктів господарювання бути поміркованими та уважними до отриманих вимог та надавати повну та достовірну інформацію у встановлені строки.
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
4+4
Ответ:*