Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

11 июн 15:08Общество

В хозяйственном суде Херсонской области начали процедуру банкротства Південенерго

В хозяйственном суде Херсонской области начали процедуру банкротства Південенерго:

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78, Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

У Х В А Л А

про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство

"03" червня 2015 р. Справа № 923/846/15

Суддя господарського суду Херсонської області Пригуза П.Д. розглянувши матеріали об'єднаної заяви кредиторів:

кредитора-1: Приватного акціонерного товариства "Спецбуд-Херсон", ідентифікаційний код 01273214, вул. Баку, 10, м. Херсон,

кредитора-2: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, АДРЕСА_1,

кредитора-3: ОСОБА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_2, АДРЕСА_2,

кредитора-4: ОСОБА_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_3, АДРЕСА_3,

кредитора-5: Державного навчального закладу "Вище професійне училище № 2 м. Херсона", ідентифікаційний код 02548245, Миколаївське шосе, 52, м. Херсон,

кредитора-6: ОСОБА_4, ідентифікаційний номер НОМЕР_4, АДРЕСА_4,

кредитора-7: ОСОБА_5, ідентифікаційний номер НОМЕР_5, АДРЕСА_5,

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Південенерго", ідентифікаційний код 24951326, вул. Паризької Комуни, 6, м. Нова Каховка,

про порушення справи про банкрутство,

в с т а н о в и в:

До господарського суду надійшла заява про порушення справи про банкрутство боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Південенерго", далі боржник. Заява грунтується на об'єднаних вимогах семи різних кредиторів до боржника, які однією спільною заявою просять порушити справу про банкрутство. Заява підписана всіма кредиторами, які об'єднали свої вимоги до боржника. Розмір вимог, вказаний у заяві, перевищує триста мінімальних розмірів заробітної плати.

Представлених матеріалів достатньо для порушення справи про банкрутство, призначення розгляду справи у підготовчому засіданні та вжиття заходів щодо забезпечення вимог кредиторів.

Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство відібрано кандидатуру арбітражного керуючого для призначення розпорядником майна у цій справі - Потупало Наталію Ігорівну, дата видачі свідоцтва арбітражного керуючого - 02.07.2013 року, свідоцтво арбітражного керуючого № 1167, адреса: АДРЕСА_6.

Керуючись ст.ст. 10-12 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 65, 86 ГПК України, -

у х в а л и в:

1. Прийняти заяву про порушення справи про банкрутство до розгляду.

2. Призначити підготовче засідання на "16" червня 2015 р. на 11:00 год. яке відбудеться в каб. № 214, господарського суду (м. Херсон, вул.Горького,18).

3. Зобов'язати арбітражного керуючого Потупало Наталію Ігорівну подати до господарського суду заяву про участь у справі у строк до 15.06.2015 року.

4. Визнати обов'язковою участь у підготовчому засіданні представників кредиторів та боржника.

5. Зобов'язати боржника надати господарському суду в строк до 15.06.2015 року додаткові відомості, необхідні для вирішення питання про порушення справи про банкрутство: установчі та реєстраційні документи (належним чином посвідчені копію або витяг із статуту), довідку із ЄДР, відзив боржника на заяву відповідно до ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" із викладенням наявних заперечень щодо вимог заявника та факту неплатоспроможності; загальної суми заборгованості боржника перед кредиторами за зобов'язаннями, що передбачають виплату грошей, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких обліковуються цінні папери, що належать боржнику у зберігачів, депозитаріїв, утримувачів, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, пов'язаної із державною таємницею; дані про наявність податкової застави активів боржника; інші відомості, що на переконання боржника мають значення для розгляду цієї справи.

Відсутність відзиву на заяву про порушення справи про банкрутство не перешкоджає провадженню у справі.

6. Заборонити власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника та боржнику приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби.

7. Ухвалу надіслати: кредитору; боржнику; Головному управлінню юстиції у Херсонській області; ВДВС Новокаховського МРУЮ; державному реєстратору; арбітражному керуючому Потупало Н.І.

Суддя П.Д. Пригуза

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
2+2
Ответ:*