Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

20 апр 12:12Общество

Херсонцы обеспокоены, что кордоны области практически открыты

Почти 200 подписей собрали херсонцы и жители области и отправили их на Банковую в Киев Президенту. Так, жители Херсонщины обеспокоены «правительством» губернатора Андрея Путилова.

По их мнению, губернатор в погоне за собственными интересами совсем забыл, с какой целью был назначен Президентом Украины. Все факты халатной бездеятельности чиновника жители области описали в письме. Люди надеются, что все факты будут проверены и приняты соответствующие меры…

 

«Президенту України

Порошенко Петру Олексійовичу

вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

 

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ХЕРСОНЩИНИ

 

Шановний Петро Олексійовичу!

В першу чергу хочемо зазначити, що громадськість Херсонщини не шкодує за те, що віддала за Вас голоси на президентських виборах та пишається тим, що нашу Державу очолює справжній керівник, фахівець, патріот та захисник українського народу.

Ми розуміємо, що для того, щоб побудувати справжню правову та демократичну Державу і побороти корупцію, потрібен час та кропітка робота Вашої команди, оскільки від членів команди, які мають одну мету, залежить наше майбутнє.

Громадськість Херсонщини спостерігає за «роботою» нашого губернатора Путілова А.С. тому дуже обурена його бездіяльністю, так як нічого корисного для громадськості і нашої області за час свого керування Херсонщиною він не зробив, не робить, а найголовніше ми переконані, що не буде робити.

Громадськість Херсонщини не хоче мати такого губернатора та вважає, що такого «керівника» та «фахівця» не треба брати до команди, оскільки у нього інші цінності та пріоритети – особисті, які зовсім не пов’язані з побудовою правової держави та її захисту.

Вважаємо, що Ви, як захисник нашої країни та кожного українця не залишите поза увагою наш лист, в якому ми виражаємо нашу стурбованість та обуреність з приводу того, що Херсонська область не має гідного керівника (губернатора), а на цій посаді знаходиться випадкова людина.

Нещодавно нами був прочитаний відкритий лист громадськості, представники якої знайшли хоробрість та звернулись до Вас з повсякденними фактами бездіяльності губернатора Путілова А.С..

Хочемо запевнити Вас, що Путілов А.С. своєю бездіяльністю та непрофесіоналізмом ганьбить Вашу команду та знищує Херсонську область. Одні його виступи у засобах масової інформації чого коштують!!! Як приклад можемо привести нещодавній факт, коли, не зважаючи на скрутне фінансове становище в області та країні, при тому, що область вже має аеропорт, Путілов А.С. надає доручення голові Генічеського району відновлювати у районі інший аеропорт!!! І таких безглуздих доручень дуже багато, як ще приклад - доручення Путілова А.С. про встановлення у кожному автобусі області кондиціонеру. Такі доручення губернатора викликають обуреність у громадськості, оскільки ми впевнені, що в області є більш вагомі та важливі проблеми, які потребують негайного втручання з боку губернатора та їх вирішення.

Путілова А.С. не цікавлять проблеми мешканців області, на нашу думку у нього є ціль цілеспрямовано знищувати незахищене сільське населення. Так, декілька тижнів по тому, у Білозерському районі зачинили аптеку, оскільки не продовжено договір оренди. Внаслідок чого сільське населення в кількості понад 5 тисяч осіб залишилось без ліків. Вважаємо, що з боку Путілова А.С. це злочин та геноцид по відношенню до населення!!! Яким чином та де старим людям купувати ліки??? Складається враження що це зроблено навмисно. Питання, де втручання губернатора на цю проблему, де його команда, яка "працює" як і він на благо Херсонщини та херсонців???

З приводу команди Путілова А.С. теж можна говорити багато "позитивного". Багато говорять ті факти, що Путілов А.С. у свою команду набирає представників та прихильників влади Януковича, якім також не цікаво, як і йому, захищати та розвивати Херсонщину. Це є неприпустимо!!!

Нас також турбує стан захисту нашої області, яка граничить з окупованим Кримом, оскільки кордон та пропускні пункти належним чином не облаштовані, губернатор Путілов А.С. на це не реагує, відповідні заходи не вживає. Він тільки декілька разів виїжджав на кордон аби пропіаритись під час надання допомоги волонтерами, привласнюючи ці дії за свої. Дивлячись на це, ми заздримо іншим областям, де губернатори та їх команди піклуються про населення та його захист.

Турбує той факт, що Путілов А.С. своїм розпорядженням передав землю, яка має свого власника, іншій особі!!! Дуже цікаво, скільки ще таких розпоряджень видав Путілов А.С.??? Не стихає стурбованість, оскільки кожен з нас може завтра прокинуться і тобі пред'являть розпорядження губернатора Путілова А.С., що твоє власне майно передано іншому!!!

Також, аналізуючи публікації засобів масової інформації області, виникає думка про те, що Путілов А.С. платить деяким ЗМІ за те, щоб вони не опубліковували справжній стан його "якісної" роботи, та ті факти, де вказують на його прорахунки.

Шановний Пан Президент, ми розуміємо що в Києві Путілов А.С. і його команда хвалять себе та свої "досягнення та турботу" про державу та довірену область, що вони працюють не покладаючи рук, але просимо почути нашу думку, стурбованість, оскільки Громадськість з нашим губернатором, спостерігаючи за його "роботою", не відчуває себе впевненою та захищеною. Громадськість Херсонщини хоче, щоб нашою областю керував справжній керівник, а не випадкова особа, яка піклується лише про себе та свої інтереси.

Тому дуже сподіваємось на Вас, шановний Пан Президент, що наша думка, яка сформована фактами "діяльності" Путілова А.С. на місцях та за якими ми щоденно спостерігаємо, не залишиться поза Вашою увагою і Ви, враховуючи те, що Херсонщина є стратегічною областю, призначите на посаду губернатора гідну особу.

Ми запевняємо Вас, що цей лист ми написали тільки в своїх інтересах, оскільки хочеться жити гідно, відчувати захищеність, турботу та порозуміння з боку державної влади, яку в області представляє губернатор. Нажаль, на сьогоднішній день, з боку існуючого губернатора ми цього не відчуваємо.

Дуже сподіваємось на те, що Ви звернете увагу на наш лист, належним чином відреагуєте, оскільки громадськість Херсонщини дуже обурена діяльністю нашого губернатора Путілова А.С.

Заздалегідь вдячні Вам та дуже сподіваємось на порозуміння.

Додатки: - підписи громадськості Херсонщини 185 осіб на 6 арк.

16.04.2015р.»…

 

Херсонец
МОЛОЖЦЫ!!!!! Наконец то начали писать правду!!!

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
1+1
Ответ:*