Актуальные темы
Архивы публикаций
Июль 2021 (4)
Апрель 2021 (2)
Март 2021 (3)
Февраль 2021 (7)
Январь 2021 (6)
Декабрь 2020 (2)
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

16 сен 12:30Новости

Махінатори в Херсоні

Підробка документів, втирання в довіру місцевим активістам, шантаж та маніпуляції – ось такий широкий спектр дій виявляється можна використовувати, якщо дуже хочеться прибрати до рук нерухомість в центрі міста та чийсь бізнес.

Хто тільки з херсонців не задавався питанням, чому, наприклад, сучасна споруда по вулиці Маяковського,3 (напроти Місцевого суду та поліції м.Херсон) стала пристанищем для наркоманів та безхатьків? Дійсно, значна кількість городян не тільки задавалась цим питанням, але й скаржилася до місцевої влади, бо такі пристанища не тільки сіють неприємний запах, але й небезпеку для життя, не говоримо вже про естетичний вигляд Херсона…

 

Тож ми нещодавно провели журналістське розслідування, кому належить споруда та чому вона нарешті не запрацює. Питання виявилося не простим, бо, як з’ясувалося, ця та ще ряд споруд належить скандально відомому ТОВ «Квіти Херсона» (ФОТО довідки реєстру про нерухомість).

 

Аналізуючи купу документів з відкритих джерел, нам стало відома причина занепаду споруд, що вартують мільйони гривень, але поки що залишаються небезпечними для городян.

Тож, вивчивши дані, що складаються із суддівських ухвал, клопотань та матеріалів кримінальних проваджень, можемо сказати точно – поки в нашій країні правоохоронні органи не почнуть працювати, не чекайте, що зміниться вигляд Херсона, що перестануть процвітати рейдерські схеми та фарбування під так званих «активістів».

Банальна історія, коли акціонери, що мають у володінні 30% підприємства роблять все, аби віджати 70% в інших.

Виявляється, тільки лінивий у Херсоні не чув про цю історію, і як кажуть - за спиною кожної групи стоять впливові люди міста.

Але в даному випадку мова піде навіть не про те, хто із них «впливовіший», чи має «найволохатіші» руки. Мова піде про бездіяльність правоохоронних органів. Бо з якоїсь миті вони чомусь вирішили не займатися своїми прямими обов’язками, а вибрали роль спостерігача.

А далі описуємо схему, як віджати підприємство! В такий спосіб хочемо не тільки попередити ймовірних жертв бізнесу, але й показати поки що непокарану бездіяльність правоохоронців!

Як все починалося?

26.08.16 року ТОВ «Квіти Херсона» провели протокольне зібрання, на котрому було прийнято ряд доленосних рішень для підприємства.

І все б нічого, тільки от після проведення засідання – з’явилося два протоколи із зовсім різними рішеннями: від призначення нового керівника до змін в державному реєстрі.

Про це співзасновники, як це часто буває нині, в період рейдерських захоплень підприємств, дізналися з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Так, троє співзасновників дізналися, що без їх участі було змінено місце знаходження юридичної особи. Окрім того, на їх велике здивування людину, у відношенні котрої на реальному зібранні було прийнято рішення про примусове виключення зі складу учасників ТОВ за систематичне невиконання обов’язків та банкротство підприємства, було призначено керівником.

Тож, згідно з протоколом, котрий ніхто не бачив на реальних зборах, керівником та підписантом стала Максименко Надія Миколаївна (саме воно очолила ту групу, що представляє 30% підприємства). Тож у них протокол став таким... 

 

Мало того, (на хвилиночку – 2016 рік!) до числа засновників включено мешканку з Донецька, котра нібито й змінює статутний капітал, роблячи внесок в підприємство 1 млн грн. Звичайно, разом із цим було перерозподілено і дольові частки підприємства.

В той же час реальні співзасновники ТОВ «Квіти Херсона» розпочинають оббивати пороги суддів та правоохоронних органів, а «нове» керівництво ТОВ «Квіти Херсона» штампувати нові протоколи, виводячи з підприємства всіх «непотрібних» співзасновників.

Хто стикався останні роки з суддівською системою, як мінімум, той знає, що розгляд справ може затягнутися на роки, адже засідання проводяться по справах через нестачу суддів вкрай рідко.

Так сталося і у вказаному випадку. Але навіть і нечасті засідання в обов’язковому порядку «новопризначеним» директором Надією Максименко супроводилися акціями так званих «активістів» під стінами прокуратури та заявами чомусь лише на одному виданні «Стопкор» про продажність суддів та правоохоронців.

Мало того, аби давити на суддів група Максименко вирішила демонструвати так звану «силу». Впливові покровителі не цуралися позору, відсторонювали свої невідкладні справи та бігали на судові засідання, щоб таким чином вплинути на результат розгляду справи.

Одначе окрім сміху, видно, у суддів це нічого не визвало…

В той же час, за словами позивачів стає відомо, що в реальному протоколі було прийнято рішення - примусово виключити зі складу ТОВ «Квіти Херсона» Максименко Надію Миколаївну та Пересунько Ірину Володимирівну. Вказані особи мали отримати грошову виплату відповідно до вартості частин майна товариства після затвердження звіту підприємства протягом року. (ФОТО СПРАВЖНЬОГО ПРОТОКОЛУ)

 

Скоріш за все панянки передбачали такий результат, тому вирішили зіграти «свій сценарій». В реальному часі засідання дійсно проводилося і навіть проводився запис засідання, що, в принципі також і послугувала доказом вигаданої історії. Окрім того, промахнулося нове «керівництво» в тому, що присутніми вказало не реальних представників інтересів співзасновників, котрі на той момент були присутні на засіданні, а самих співзасновників, які фізично було відсутні.

Можна припустити, що на той момент хвацькі жіночки хотіли виграти час, аби нашвидкуруч новими протокольними рішеннями володіти віджатим підприємством на власний розсуд.

В результаті позовів по вказаній справі в господарському суді є з десяток справ. Проведено ряд експертиз, що вказують на фальшивість організованих протоколів Надією Максименко.

Загалом же, якщо відкриємо базу Ю-Контрол, то навіть звичайному користувачу, а не юристу, стає зрозуміло – хтось вміло «похоронив» підприємство. Які тільки справи в судах не розглядаються – громадські, кримінальні, господарчі, адміністративні.

Зібрана доказова база позивачів все ж таки довела, що їх підприємство Максименко та Ко все ж таки намагалися «рейдонути».

Рішенням Херсонського господарського суду та Одеським Апеляційним господарським судом було прийнято рішення визнати недійсним так зване позачергове зібрання, оформлене в протокол №3 (ФОТО рішень суду). 

Із рішенням суду також було внесено і правдиві дані в базу Єдиного державного реєстру, тим самим повернувши попередні дані про ТОВ «Квіти Херсона».

 

Якщо на всі судові розгляди наштампованих протоколів у суді потрібно було більше року, то ось правоохоронці вже скоро зможуть реально поховати справу по вказаному шахрайству, бо стікають всі розумні терміни.

Так ось, маємо зареєстроване внесення до ЄРДР від 04.10.2016 (ФОТО)

 

Так заявники повідомляють поліцію про шахрайство по відношенню до них з боку Надії Максименко та Ірини Пересунько. Який результат?

Декілька разів змінювалися слідчі, аж до професіоналів в 23 роки, а закінчилося аж зміною правової кваліфікації  з новим внесенням в ЄРДР 21.08.2018 року. В останньому мова йде не про шахрайство, а про попередню змову протиправного заволодіння частками засновників та майном ТОВ «Квіти Херсона» з використанням підроблених документів. Але чомусь далі реєстрації в ЄРДП правоохоронцями не йде, і це не дивлячись на серйозну доказову базу, включаючи не тільки попутні рішення суддів різних інстанцій, але й результати експертиз та свідчення свідків.

Наразі слідчий Купчак О.С, прокурори Грігорян С.В. та Михайлова Т.Г. не поспішають довести справу до логічного кінця. Чи то бояться тиску від так званих «активістів» за якісь можливі гріхи, чи чекають на нове керівництво, але потихенько кидають справу у ворота «просрочених» за спливом термінів.

 

А на що в усій цій історії заслуговують херсонці? Херсонці, як і будь-який громадянин нашого міста, держави заслуговує на те, щоб правоохоронні органи виконували свою роботу, а не чекали, хто із представників будь-яких кланів додатково профінансує їх діяльність. Поки ж ми чітко бачимо, що і прокуратурі, і поліції вигідно, щоб підприємство не працювало, накопичувало боги та руйнувало нормальний вигляд міста. Чому? Бо, як бачимо, про дію ЗАКОНУ тут мова не йдеться, тут йдеться про інше…

Тож херсонці, з таким підходом поліції та прокуратури можна не сподіватися побачити справу у суді…

Хоча оптимісти кажуть, що з новими призначеннями справи нарешті будуть розслідуватися по закону. Як говориться, скоро буде далі…

 

Татьяна Кузнєцова

Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
2+2
Ответ:*