Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

13 мар 14:13Экономика

В якому місяці можна скористатися правом на податковий кредит?

Частина заблокованих у 2017 році ПН/РК поступово реєструється в ЄРПН. Але протягом якого періоду за ними платники податку зможуть скористатися правом на податковий кредит?
Законом України від 07.12.2017 №2245-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році" (далі – Закон №2245), згідно з яким ПН/РК, реєстрацію яких у ЄРПН зупинено відповідно до п. 201.16 ПКУ, реєструються з урахуванням вимог п. 200-1.3 та 200-1.9 та п. 201.10 ПКУ не пізніше 2 січня 2018 року, крім:
- ПН/РК, щодо яких станом на 1 грудня 2017 року не подані пояснення і копії документів відповідно до п. 201.16.2 ПКУ;
- ПН/РК, щодо яких прийнято рішення про відмову у реєстрації ПН/РК у ЄРПН, по яких станом на 1 грудня 2017 року не розпочинали процедуру оскарження в адміністративному або судовому порядку.
- ПН/РК, реєстрацію яких у ЄРПН зупинено відповідно до п. 201.16 ПКУ з 1 грудня 2017 року до дня набрання чинності Законом № 2245 та щодо яких платником податку після 1 грудня 2017 року подані пояснення і копії документів відповідно до пп. 201.16.2 ПКУ, реєструються у ЄРПН у порядку, що діяв до набрання чинності Законом №2245 щодо зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН.
У разі якщо протягом п’яти робочих днів з дня подання пояснень і копій документів не прийнято та/або не надіслано платнику податку рішення про реєстрацію або про відмову у реєстрації ПН/РК, реєстрація таких ПН/РК здійснюється на наступний робочий день за днем закінчення строку розгляду пояснень і копій документів платника податку.
Дія абзацу третього пункту 201.10 ПКУ зупиняється до дня набрання чинності порядком, затвердженим відповідно до п. 201.16 ПКУ.
Зазначені вище зміни набрали чинності 31.12.2017 року.
У зв’язку з цим та згідно з п. 198.6 ПКУ суми ПДВ, зазначені у ПН/РК, реєстрацію яких у ЄРПН було зупинено відповідно до п. 201.16 ПКУ та які були зареєстровані у ЄРПН 2 січня 2018 року, платники податку можуть включити до складу податкового кредиту у звітності з ПДВ за грудень 2017 року або за будь-який наступний звітний (податковий) період протягом 1095 календарних днів з дати складення таких ПН/РК.
Детальніше у листі ДФС України від 03.03.2018 №6443/7/99-99-15-03-02-17 за електронним посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72856.html
Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області
 
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
4+4
Ответ:*