Актуальные темы
Выбор редакции
Почему Игорь Колыхаев заинтересовался частной медициной?
04.08
У Херсоні новий скандал з керівником митної Чорноморської служби
15.07
Судом задоволено позов прокуратури про повернення державі земельної ділянки вартістю майже 24 млн грн
12.03
На Одеській залізниці перевезено понад 150 млн. тонн вантажів
27.12
У відкритті оновленого КПВВ "Каланчак" взяли участь залізничники
19.12
У відкритті оновленого КПВВ "Каланчак" взяли участь залізничники
19.12
Архивы публикаций
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
04 июл 10:43Экономика
Більше 100 тисяч буде витрачено Херсонщиною на оцінку землі

Під час засідання було розглянуто питання використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран:
«Наразі активізовано співпрацю з органами місцевого самоврядування в частині залучення коштів, їм направлено листи щодо необхідності проведення роботи з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за рахунок коштів місцевих бюджетів».
В. о . заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук зауважив:
«Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів створює можливість для органів місцевого самоврядування поряд із нормативно-організаційними методами для управління розвитком території, реалізації своїх регулятивних повноважень на підставі створення економічних умов і стимулів раціонального використання міських земель, забезпечення необхідних умов для формування фінансово-економічної бази населених пунктів за рахунок справляння плати за землю».
Також Євген Рищук звернув увагу на те, що запровадження нормативної грошової оцінки земель населених пунктів дозволить максимізувати корисність використання ресурсного потенціалу територіальної громади при мінімальних фінансових затратах.
За підсумком засідання було вирішено частину коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у розмірі 106 тис. 451 грн спрямувати на проведення нормативної грошової оцінки земель 16 населених пунктів.
Джерело: Херсонська обласна державна адміністрація
Добавить комментарий
Лента новостей
Голову депутатської комісії в Новій Каховці спіймали на корупції 18:31В архитектурной комиссии херсонской мэрии скандал из-за Харченко 13:11Херсонці сьогодні на вулицях міста ламали руки і ноги 19:06На Херсонщині у 2020 році реалізовано 65 проєктів на 1,5 млн доларів 19:00В СБУ кажуть, що запобігли вбивству 14:58Пресслужба СБУ: Безкарність буває лише тимчасовою 14:56На Херсонщині опорна лікарня у боротьбі з COVID-19 може залишитись без фінансування 12:30«Велике будівництво» в Іванівці виявилося провальним 12:11
Личный кабинет

Популярные статьи