Актуальные темы
Опрос посетителей
Выборы мэра 2015
Мэром станет В.Миколаенко
Гнать В.Миколаенко в шею
Настоящий мэр только В.Сальдо
Может В.Мангер?
Боксерам, которые держат казино – нет в Херсоне!
Нужно Гирина допустить к власти
Нужен молодой и прогрессивный!

29 дек 13:07---

«Свідома громадськість та відкрита влада» для області обійдеться в мільйони

Херсонська обласна рада розгляне проект Про внесення змін до обласної програмисприяння розвитку громадянськогоисуспільства «Свідома громадськість тавідкрита влада» на період до 2015 року. Про це йдеться в черговому проекті-рішенні. Так, з метою забезпечення належного функціонування державної установи «Херсонський обласний контактний центр» у 2015 році, обласна рада має вирішити внести зміни до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 30 листопада 2011 року № 333 (зі змінами), а саме:
1.1. Викласти пункт 9 паспорта Програми в новій редакції, що додається.
1.2. Доповнити розділ ІV Програми новим абзацом десятим такого змісту:
«- забезпечувати оперативний розгляд місцевими органами виконавчої влади Херсонської області звернень від громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет, а також наданих на «гарячу» телефонну лінію голови обласної державної адміністрації».
1.3. Викласти абзаци другий, третій розділу VІ Програми у новій редакції:
«Орієнтовний обсяг коштів обласного бюджету, необхідних для виконання Програми у 2011 – 2015 роках, становить 2116,3 тис. грн, інших джерел – 325,9 тис. грн.
Загальна сума фінансування Програми протягом терміну її реалізації орієнтовно складає 2442,2 тис. грн».
1.4. Внести зміни до пункту 14 розділу ІІІ заходів щодо реалізації Програми та викласти у новій редакції рядок «Всього» (додається).
1.5. Викласти додаток 3 до Програми в новій редакції, що додається.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії із засобами масової інформації.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього 2442,2 тис. грн., у тому числі - з обласного бюджету -2116,3 тис. грн., - інших джерел - 325,9 тис. грн…

Похожие новости:
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Вопрос:
1+1
Ответ:*